Vijesti nisu onakve kakve sam očekivala. Ostalo je tumora na rezu i valjda ispod pazuha. Doktor je poslije operacije rekao da je baš zadovoljan, tako da se nisam ovome nadala. Šta je tu je. Imat ću 15 zračenja, što mi je super jer sam očekivala puno više. Jedino što mi se ne sviđa je što će mi zračiti i dio vrata. Samo da se sve završi pa kako god. Dosadilo mi je više.
4 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
❤
❤️
Drago mi je da si navela jednu pozitivnu stvar u postu i sviđa mi se taj stav (učim od drugih). Sretno!!!
Ej, i ja učim od drugih. U ovome mi je pomogla jedna žena iz bolnice 😅
Hvala puno Kristalni!