🌠

Večeras sam šetala s prijateljicom na njenoj pauzi i kad smo se rastale, pogledala sam u prekrasno nebo i osjetila Božiju milost. Mislim da nikada ranije to nisam na ovaj način osjetila. Pomislila sam kako je sutra kraj i da sam živjela za taj dan. Evo rasplakah se na putu do kuće.

8 komentara

Komentariši