Večeras sam šetala s prijateljicom na njenoj pauzi i kad smo se rastale, pogledala sam u prekrasno nebo i osjetila Božiju milost. Mislim da nikada ranije to nisam na ovaj način osjetila. Pomislila sam kako je sutra kraj i da sam živjela za taj dan. Evo rasplakah se na putu do kuće.
8 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
E hvala Bogu ♥️
I ja kažem! 🙏🏼❤️
Zalasci, i kod mene, izazivaju razne emocije ❤️
Stvarno su posebni ❤️
❤️❤️❤️ Polako, ali sigurno, dođe i kraj.
Da, draga moja Ena. Nevjerovatno… ❤️❤️❤️
⭐️🫂
🙏🏼❤️