Vidjeh simpija i bacih neki small talk, kao što sam planirala, međutim nije se nadovezao. Bezveze. Ali boli me briga, bar sam pokušala. Više mi ništa nije ofirno.
4 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Vidjeh simpija i bacih neki small talk, kao što sam planirala, međutim nije se nadovezao. Bezveze. Ali boli me briga, bar sam pokušala. Više mi ništa nije ofirno.
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
I neka si pokušala, bolje i to nego da se pitaš šbbkbb. Šta nas puta taj strah da ne ispadnemo ofirni košta i dobrih stvari u životu.
Da, definitivno.
Joj jeste, nažalost. Zato treba prestati s tim.
Sve je mnogo lakše jednom kada shvatiš da si super bez obzira na to svidjela se nekome ili ne jer da si najbolja osoba na svijetu, a i najljepša, ne bi se sviđala svakome.
Šbbkbb 🤣🤣
Istina živa!
Hahah i meni je bilo simpatično 😂😄